wtorek, 5 sierpnia 2014

(35.) Internetowa obróbka zdjęć


Uwielbiam estetyczne zdjęcia. Niekiedy spędzam godzinę, dwie...ewentualnie 3 ...na przerabianiu zdjęć. Jeszcze pół biedy, jeżeli mam jedno do zrobienia. W sumie, obróbka 10 zdjęć nie byłaby problemem, gdyby nie fakt, że używam kilku różnych programów i ciągle mi ich przybywa.
Jakiś czas temu koleżanka zapytała, jakim programem edytuję zdjęcia. Otóż, kochana...Programy się mnożą i odpadają...Ale mam kilka ulubionych:)
Niestety, albo i stety, szukam nowych, lepszych, coby miały wszystko na miejscu i nie musiałabym skakać z programu na program, bo potrzebuję ptaszka, a on jest w innym edytorze i jest ładniejszy, a potem "Save" i powrót do poprzedniego programu z ptaszkiem na zdjęciu, bo tamten ma fajne literki :) Dlatego używam przede wszystkim online photo editors. Wyobrażacie sobie ściąganie, instalowanie i usuwanie programów, co godzinę?! Ja też nie:) Takim sposobem nigdy nie zrobiłabym nawet gwiazdki na zdjęciu :)
Tym bardziej, że jedne używam do typowego przerabiania zdjęć, a inne tylko i wyłącznie do wstawienia tekstu, bo mają fajne czcionki.
A Photoshopem nie potrafię się bawić. Próbowałam, bardzo chciałam...lecz moja cierpliwość nie byłą aż tak cierpliwa :) Nie wykluczam ponownego spróbowania. Oj, tak...Gdybym nauczyła się operować PS. To dopiero byłby zdjęcia ^^

Tak więc (wiem, zdania nie powinno się rozpoczynać tym zwrotem, ale...)
Tak więc, dla takich samych amatorów ładnych zdjęć i ciągłych poszukiwaczy odpowiedniego ulepszacza, kilka fajnych edytorów, które na pewno przydadzą się do obróbki wakacyjnych zdjęć :D

W roli modela, najprzystojniejszy chłopak na świecie ♥


1. iPiccy (darmowy)
(http://ipiccy.com/feature/free-online-photoshop)


2. BeFunky (darmowy)
(http://www.befunky.com/)


3. Pixlr (darmowy)
(http://pixlr.com/)


4. PicMonkey (płatny)
(http://www.picmonkey.com)


5. Fotor (rejestracja)
(http://www.fotor.com/)


6. Fotoflex (darmowy)
(http://fotoflexer.com/app/index.php?integration=upload)
I jeszcze inne, które warto odwiedzić :)

PhotoCat
(http://web.photocat.com/?lang=en)

Picadilo
(http://www.picadilo.com/)

Macie jakieś fajne, ulubione programy internetowe? 

Chętnie skorzystam z nowych propozycji^^ Ostrzegam: jestem baaardzo wymagająca :)


Miłej zabawy :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Śmiało..:) Wesprzyj Kropka^^